Araç Sahiplerinin tüm gereksinimlerini karşılayacak nitelikte geliştirilen geniş  AKÜN GELSİN ürün yelpazesi, aracınızın ihtiyacı olan tüm enerjiyi sağlar. İhtiyaçları her geçen gün artan ve çeşitlenen araçlar için yeni nesil teknolojilerle donatılarak geliştirilen AKÜN GELSİN ürün yelpazesi binek, ticari, hafif ticari, ağır vasıta ve otobüslere ihtiyacı olan uzun soluklu enerji çözümünü sunmaktadır.

AKÜN GELSİN ihtiyaçlarınızda yerli ve yabancı markaların aküleri akungelsin.com farkı ve güvencesiyle akü gereksinimi olanların ayağına kadar geliyor.

ARA! AKÜN GELSİN!

İnci Akü, Mutlu Akü, Varta Akü, EAS Akü, Çelik Akü, Hugel Akü, Bosch Akü ve Diğer Markalar
Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen bizi arayın

0541 383 06 39 | 0535 784 51 71


WHATSAPP DESTEK

 

 


Akü, takviye kablosu gibi ihtiyaçlarınız için başka yere gitmeyin!

AKÜN GELSİN, aracınız için ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyata alın yada bulunduğunuz noktaya ücretsiz aküyü getirelim.

Akü Satışı Nasıl Yapılır ?

AKÜN GELSİN olarak Bursa Akü denildiğinde ilk akla gelen güvenilir firmalardan biri olarak sizlere sunduğumuz akü satışı  hizmetini aracınıza ve kullanım koşullarınıza bağlı olarak sağlamaktayız. Bu noktada akünüzün bittiğini ya da doğru çalışmadığını fark ettiğiniz zaman bize başvurmalısınız.  Sizler için en uygun, sağlıklı ve doğru aküyü seçerek uzun ömürlü kullanım sağlamaktayız.

Mutlu Akü, Varta Akü, İnci Akü, Bosch Akü, Yiğit Akü, Çelik Akü, Platin Akü markalarını uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Firmamızda tüm araç marka ve modellerine uygun farklı markalarda akü modelleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçin.